خانه شرایط ارسال سفارشات

شرایط ارسال سفارشات

مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین سه شیوه پیک موتوری ( مخصوص سفارشات داخل شهر تهران )، پست سفارشی ( کالارسان ، تیپاکس و پست ) و یا باربری یکی را انتخاب کنند. لازم به ذکر است این انتخاب تنها ترجیح خریدار را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص امکان تغییر روش ارسال به صلاحدید کارشناسان واحد مرسولات شرکت ویسمن وجود خواهد داشت. در ۹۰ درصد اوقات همان روش ارسال ترجیحی مبنای روش ارسال خواهد بود.

سفارشات تهران


سفارشات مناطق ۲۲ گانه تهران از طریق پیک موتوری ارسال می شود. پیش از سفارش پیک هماهنگی لازم با مشتری صورت گرفته و کالا ارسال می شود.

  • در صورت حجیم بودن بار و یا سنگین بودن بار ارسال از طریق وانت صورت میگیرد.

سفارشات شهرستان ها


سفارشات دیگر شهرها از طریق پست ( کالا رسان ، تیپاکس ) یا باربری بسته به ابعاد و وزن مرسوله و نظر کارشناسان واحد پردازش سفارشات ویسمن ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین ( بالاتر از ۱۵ کیلوگرم ) از طریق باربری با تصمیم کارشناسان مرسولات ویسمن ارسال خواهند شد.

تبصره


  • سفارشات برای جزیره کیش ، جزیره قشم ، چابهار ، بندر ماهشهر و عسلویه از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناسان واحد مرسولات شرکت ویسمن ارسال می شوند.
  • پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله مشتریان را ارسال می کند. پس از اینکه سفارش شما از طرف واحد مرسولات ویسمن به پست سفارشی تحویل داده شد، شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید و مشتریان می توانند از طریق سایت شرکت ملی پست اقدام به پیگیری مرسوله خود نمایند. لازم به ذکر است در صورت تماس با شرکت ویسمن نیز این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام می گیرد.
  • لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ می دهد، خریداران با خرید خود این امر را می پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را بر عهده کارشناسان واحد مرسولات ویسمن می گذارند.

ارسال سفارشی محصول


در صورتی که بنا بر نظر مشتری محترم، شرایط ارسال به شهرستان راخود تعیین کند، به عنوان مثال کالایی که باید از طریق کالارسان ارسال شود ، به باربری ارسال شود و یا به ترمینال ارسال شود (با درخواست مشتری ) ، در این صورت هزینه پیک (وانت) شهری بر عهده مشتری خواهد بود.

جدول زمانبندی ارسال کالا

تهرانمراکز استان هاشهرستان هاروستاها و توابع
پیک ( فقط مناطق ۲۲ گانه تهران )چند ساعته
پست۴۸ ساعت۷۲ ساعت۴ روز کاری
کالارسان۴۸ ساعت۷۲ ساعت
تیپاکس۲۴ ساعت۴۸ ساعت
باربریچند ساعتهمتغیر*متغیر*متغیر*
  • زمان ارسال باربری بسته به شهر مقصد و ابعاد وزن محصول می تواند متفاوت باشد. ( چرا که عمدتا شرکت های باربری تا زمان تکمیل ظرفیت ماشین از ارسال بار خودداری می کنند.)
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.