خانه راهنمای خرید آنلاین

راهنمای خرید آنلاین

  • زمان ثبت سفارش و پیگیری سفارش:

مشتریان می توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند.سفارشات در اولین فرصت بررسی شده و در روزهای شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری بررسی و ارسال خواهند شد. همچنین بخش پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت ویسمن در ۷ روزه هفته پاسخگوی نیازهای مشتریان عزیز می باشد.

  • روش های پرداخت

۱ ) پرداخت در محل

این روش پرداخت در حال حاضر برای مشتریان مناطق ۲۲ گانه تهران امکان پذیر است. با انتخاب گزینه ” پرداخت در محل ” توسط مشتری کل وجه سفارش در هنگام تحویل کالا به مشتری ، نقدا و یا کارت به کارت در حضور پیک شرکت انجام می پذیرد. لازم به ذکر است امکان پرداخت در محل فقط برای سفارشات با ارزش کمتر از یک میلیون تومان قابل استفاده است.

شماره کارت : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ | شماره حساب : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ | بانک عامل : پاسارگاد | بنام : محمد سلطانی

شماره کارت : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ | شماره حساب : ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ | بانک عامل : پاسارگاد | بنام : علی سلطانی

لازم به ذکر است بعد از پرداخت کارت به کارت حتما با تماس با بخش پشتیبانی نسبت به اعلام پرداخت اقدام نمایید. (و یا از طریق واتس اپ عکس فیش واریزی را به شماره ۰۹۱۲۵۶۷۸۷۲۶ ارسال نمایند )

۲) پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی

جهت پرداخت آنلاین ، مشتریان با انتخاب در گاه مورد نظر ، به صفحه مربوط به بانک انتقال پیدا کرده و با استفاده از اطلاعات کارت بانکی شامل شماره کارت ۱۶ رقمی کارت ، رمز دوم پویا ( مطابق دستور بانک مرکزی برای خرید های اینترنتی ) ، کد اختصاصی cvv2 و تاریخ انقضا ، نسبت به پرداخت صورت حساب اقدام نمایند. در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت ، مشتری به صورت خودکار به وب سایت شرکت ویسمن بازگشت داده شده و پیغام حاوی شماره سفارش و پیغام تکمیل خرید دریافت می کند.همچنین اطلاعات کامل خرید اعم از نام محصول و کد محصول مورد سفارش ، قیمت کالا ، و شماره سفارش برای مشتری پیامک می شود. لازم به ذکر است داشتن شماره سفارش به منظور رهگیری سفارش بهتر می باشد.

۳) پرداخت به صورت کارت به کارت

مشتریان محترمی که در زمان خرید، گزینه ” کارت به کارت ” را انتخاب نموده اند، و همچنین مشتریانی که پرداخت آنها از طریق درگاه آنلاین بانکی با مشکل روبرو شده است می توانند انتقال وجه مربوط به سفارش خود را، به شماره کارت موجود در صفحه پرداخت ، انتقال دهند. مهلت پرداخت هزینه سفارشات ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش بوده است و کلیه سفارش هایی که بیش از ۲۴ ساعت در حالت عدم پرداخت قرار گیرند به صورت خودکار لغو خواهند شد. مشتری می بایست پس از انتقال وجه از طریق کارت به کارت به شماره کارت گفته شده ، با تماس تلفنی با شماره های موجود در سایت ، اطلاعات پرداختی شامل وجه پرداختی و ۴ شماره آخر کارت مبدا را به اطلاع کارشناسان فروش شرکت ویسمن برسانند. همچنین مشتریان میتوانند از طریق صفحه ” اعلام پرداخت کارت به کارت ” نسبت به اعلام پرداخت اقدام نمایید.

توجه : مشتریان در هر ساعتی ، در صورت انجام کارت به کارت می توانند با پشتیبانی ۲۴ ساعته واتس آپ ( ۰۹۱۲۵۶۷۸۷۲۶ ) در تماس بوده و اعلام پرداخت نمایند.

۴) پرداخت آنلاین دستی

شما از طریق این صفحه می توانید با درج مبلغ مورد نظر خود ( به ریال ) آن را به صورت آنلاین ، با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید. لازم به ذکر است این قسمت برای مشتریانی است که از طریق صفحه خرید محصول موفق به انجام خرید نشده اند.

۵) خرید تلفنی

مشتریان می توانند با ارتباط با بخش فروش ۰۹۱۲۵۶۷۸۷۲۶ تماس گرفته و پس از هماهنگی با تیم فروش ویسمن، وجه مربوطه برای خرید کالا را از طریق صفحه پرداخت آنلاین دستی و یا شماره حساب ( شماره کارت ) به حساب شرکت ویسمن واریز نمایند.

تماس با بخش فروش : ۰۲۱۲۲۹۶۷۵۰۲ | ۰۲۱۲۶۷۵۶۵۸۸

تماس با بخش پیگیری سفارشات : ۰۲۱۲۲۹۶۷۵۰۲

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.